VITO LIFE - Saw palmetto, 100 kapsúl

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Cena
10,49 €

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
2741

Momentálně nedostupné Sledovať dostupnosť

Doplnok stravy |
Extrakt z nízko rastúcej floridskej palmy Serenoa repens s blahodárnymi účinkami na normálne funkcie reprodukčného systému a prostaty. viac

Saw palmetto, latinsky Serenoa repens čiže serenoa plazivá je nízko rastúce palma s netypickým kmeňom a vejárovitými listy. Rastie v juhovýchodných oblastiach Spojených štátov amerických, hlavne na slnečnej Floride, kde tvorí často veľmi rozsiahle porasty. Užívala sa už v tradičnej indiánskej medicíne, takže o jej bohatej histórii a tradícii nie je pochýb.

Saw palmetto je preslávená najmä svojim pozitívnym pôsobením na normálnu funkciu prostaty, z tohto dôvodu ju celkom iste ocenia muži - spozornite, ak ste už u lekára začuli "benígnej hyperplázie prostaty". Serenoa má okrem iného pozitívny vplyv na funkcie reprodukčného systému, a preto nie je doplnkom len pre mužov. Oboje pohlavia potom poteší, že môže byť blahodarná pre rast vlasov, takže ak vám viac padajú a štice nie je bujná ako v dvadsiatich, skúste dať dôveru v Saw palmetto.

Odporúčané dávkovanie: 1 tobolka denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Saw Palmetto (Serrenoa repens - 45% mastných kyselín) 320 mg, kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Jedná sa o doplnok stravy - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Vyrobené v EU.