VITO LIFE - Vitamín C 300 mg + Šípek 2000 mg, 100 kapsúl

-50%
Cena
4,70 €

Pôvodná cena
9,40 €

Ušetríte
50% (4,70 €)

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
3359

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Kombinácia šípok a vitamínu C je tu nielen pre obdobie chrípok a viróz. Zmes VITO LIFE Šípek + Vitamín C vznikla pre dosiahnutie mnohých blahodárnych efektov na náš organizmus. viac

Kombinácia najznámejšieho vitamínu na svete a pravdepodobne nejproslavenější rastliny domáceho ľudového liečiteľstva. Vitamín C sme skombinovali so šípkami nielen pre chrípkové a virózová obdobie, táto zmes má totiž oveľa hlbší význam, vďaka radu blahodarných efektov na náš organizmus. Mimochodom, viete, že sám šípky je skvelým zdrojom "céčka"? Tak prečo ho ešte nepodporiť ďalšou dávkou kyseliny askorbovej!

Samotný vitamín C, teda kyselina askorbová, je vo vode rozpustná živina, bezpochyby patriaci medzi najpodstatnejšie známe antioxidanty. Céčko je nevyhnutné k životu a udržaniu telesného zdravia, v ľudskom tele plní veľa dôležitých funkcií a hlavne - nevieme si ho vytvárať sami. Navyše je tento vitamín veľmi náchylný na teplo, takže hoci je ho v mnohých potravinách dostatok, často o neho prichádzame prípravou pokrmu. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, ďalej prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, zubov, kože či chrupaviek a je priaznivý pre ochranu buniek pred oxidatívnym stresom.

Oddávna sa traduje, že je šípka, teda plod ruže, jeden z najlepších prírodných liekov proti mnohým ťažkostiam. Nečudujem sa! Oficiálne výskumy hovoria v jeho prospech. Už len to, že sa musí presadiť v hojnej konkurencii rastlín na zarastených stráňach, hovorí o jeho sile. Medzi blahodarné účinky rastliny patria antioxidačné schopnosti, priaznivý vplyv na normálnu činnosť močového mechúra a obličiek, normálne trávenie a pozitívny vplyv na prirodzenú obranyschopnosť - imunitný systém.

Viete ako efektívne vitamíny užívať? Čítajte tu: AKO UŽÍVAŤ Vitamíny a minerály pre MAXIMÁLNU ÚČINNOSŤ

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tobolky denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Šípkový extrakt 20: 1 (s vysokým obsahom Vitamínu C) 100 mg (ekvivalent 2.000 mg šípok), Vitamín C 300 mg, kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Jedná sa o doplnok stravy - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Kvalitu produktu garantuje výrobca Pearl of Health SE.