VITO LIFE - Zinok citrát 25 mg 100 kapsúl

-70%
Cena
1,59 €

Pôvodná cena
5,29 €

Ušetríte
70% (3,70 €)

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
3403

Skladom
ks

Doplněk stravy |
Důležitý minerál pro normální funkci imunitního systému, normální stav nehtů, vlasů, kostí a pokožky. viac

Zinok je dôležitý stopový prvok, ktorý sa zúčastňuje mnohých enzymatických procesov v našom tele. Pomerne rýchlo sa v našom tele spotrebováva a nie je tak divu, že značná časť našej populácie trpí nedostatkom tohto minerálu. Zinok sa vstrebáva vo forme organických solí - nie sme ho schopní vstrebať vo forme oxidu alebo iné anorganické soli, a preto prichádza naša špičková, citrátovom forma, ktorá zaručí kvalitný vstrebanie do nášho organizmu.

Prečo je zinok pre mnoho funkcií v našom tele absolútne kľúčový? Nielen, že prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, makroživín a vitamínu A, ale je priaznivý tiež pre normálnu funkciu imunitného systému, normálny stav nechtov, vlasov, kostí, pokožky a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Ďalej je priaznivý pre normálnu syntézu bielkovín a prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Ako vidíte, je toho naozaj veľa!

Ideálne je doplňovať zinok popoludní alebo večer, napríklad aj s horčíkom. Tieto dva minerály pôsobia synergicky. Zvýšený príjem je vhodné aplikovať v období viróz.

O tom, ako ideálne vitamíny a minerály dopĺňať, píšeme v tomto článku: AKO UŽÍVAŤ Vitamíny a minerály pre MAXIMÁLNU ÚČINNOSŤ

Odporúčané dávkovanie: 1 tobolka denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Zloženie: Citrát zinočnatý 25 mg, maltodextrín, stearan horečnatý, želatínová kapsula.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 15-tich rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Jedná sa o doplnok stravy - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Kvalitu produktu garantuje výrobca Pearl of Health SE.